Nowa linia armatury Seva Next odzwierciedla lata doświadczeń naszej firmy w produkcji baterii łazienkowych i łączy w sobie nowoczesną technologię i stylistykę. Dzięki temu ta kolekcja stanowi eleganckie wykończenie, zarówno w nowej jak i remontowanej łazience.

Sercem baterii Seva Mix jest nowa głowica ceramiczna FirmaFlow™, która ma szereg zalet.

Jest odporna na temperaturę 900C, a jej wewnętrzne dyski ceramiczne są precyzyjnie wykonane, dzięki czemu głowica jest szczelna i jej działanie jest dokładniejsze. Głowica FirmaFlow™ jest wytrzymała i niezawodna, jej wytrzymałości jest określona na min. 500,000 cykli (otwarcia, pełnego ruchu i zamknięcia) oraz 10-15 lat regularnego codziennego użytkowania.

Bateria Seva Mix jest wyposażona w system montażu EasyFix, który zapewnia szybkie i łatwe zamocowanie baterii na umywalce, dzięki temu montażysta może zaoszczędzić czas. Armatura Seva Mix jest wyposażona w rozwiązania zmniejszające zużycie wody. Zastosowane w tych bateriach głowice posiadają system Click, ułatwiający kontrolowanie mocy wypływu wody oraz równocześnie zapewniają większą stabilność jej temperatury. Aby korzystanie z baterii było w pełni komfortowe zadbano, by największa stabilność temperatury wypływającej wody była osiągnięta w zakresie miedzy 34 a42 0C.

Dzięki takim zaletom, kolekcję armatury Seva Mix można nazwać inteligentną. Cała linia baterii jest objęta 5 letnią gwarancją.